Barcelona: Trzech piłkarzy renegocjuje kontrakty

Barcelona: Trzech piłkarzy renegocjuje kontrakty
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER

Jak donosi Cadena SER, trzech kolejnych piłkarzy Barcelony renegocjuje kontrakty z katalońskim klubem.

Kilkanaście godzin temu Barcelona potwierdziła, że nowe umowy parafowali Gerard Piqué (do 30 czerwca 2024 roku), Marc-André ter Stegen (2025), Clément Lenglet i Frenkie de Jong (obaj 2026). Cała czwórka wyraziła zgodę na tymczasową obniżkę wynagrodzeń. Ma to związek z pandemią koronawirusa.

Na tym jednak nie koniec. Władze Barcelony prowadzą rozmowy z kolejnymi zawodnikami. W tej chwili renegocjowane są kontrakty Antoine’a Griezmanna, Sergiego Roberto oraz Sergio Busquetsa.

Klub próbował dojść do pełnego porozumienia z wymienioną wyżej trójką wczoraj, ale jeszcze się to nie udało. Negocjacje są kontynuowane.

Umowa Sergiego Roberto jest ważna do 30 czerwca 2022 roku. Kontrakt Busquetsa wygasa w połowie 2023, a Griezmanna - w połowie 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy