Barcelona: Umtiti kontuzjowany

Barcelona: Umtiti kontuzjowany
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Barcelona poinformowała o kontuzji odniesionej przez Samuela Umtitiego.

„Samuel Umtiti odczuwa dyskomfort w lewym kolanie i zostanie poddany zachowawczemu leczeniu. Termin jego powrotu na boisko będzie zależeć od rozwoju sytuacji” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Barcelonę. Na razie nie wiadomo więc, kiedy Francuz pojawi się na murawie.

26-letni środkowy obrońca regularnie boryka się z problemami zdrowotnymi. Odkąd w 2016 roku trafił do Barcelony, z powodu różnych kontuzji ominęło go blisko 60 meczów. Można tylko przypuszczać, że aktualne dolegliwości to nawrót wcześniejszego urazu kolana.

W obecnym sezonie Francuz wybiegał na murawy 18 razy, w tym 13 razy w LaLiga.

Każda kolejna kontuzja Umtitiego zwiększa szanse na jego odejście z Camp Nou i pozyskanie przez Barcelonę nowego stopera, który zagwarantuje większą stabilność. Mistrzem świata od dawna interesują się kluby z Premier League.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy