Barcelona zainteresowana Parteyem

Barcelona zainteresowana Parteyem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ghanasoccernet.com

Portal Ghanasoccernet.com podaje, że Barcelona dołączyła do klubów zainteresowanych transferem Thomasa Parteya.

Chrapkę na defensywnego pomocnika Atlético Madryt od dawna ma Arsenal. „Kanonierzy” nie złożyli za niego żadnej formalnej oferty. Niewykluczone, że jeszcze to zrobią. Pojawił się jednak nowy chętny na transfer Ghańczyka.

Zdaniem Ghanasoccernet.com Barcelona zaczęła bardzo poważnie myśleć o zakontraktowaniu Parteya. 50 milionów euro, na którą to kwotę opiewa klauzula wykupu wpisana w kontrakt pomocnika, nie odstrasza Katalończyków. Mistrzowie Hiszpanii, którzy wyciągnęli już z Atlético Antoine’a Griezmanna, wierzą, że mogą zrobić to również z 27-latkiem.

Barcelona dostrzega w Parteyu świetnego kandydata na zastępcę i późniejszego następcę 31-letniego Sergio Busquetsa.

Wspomniane 50 milionów euro w żaden sposób nie zabezpiecza Atlético. Madrytczycy zdają sobie z tego sprawę i chcą podpisać nowy kontrakt z Ghańczykiem. Problem w tym, że piłkarz, wiedząc o zainteresowaniu swoją osobą innych klubów, nie kwapi się, by to zrobić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy