Bardzo złe wieści dla Rakowa Częstochowa przed końcówką sezonu [OFICJALNIE]

Bardzo złe wieści dla Rakowa Częstochowa przed końcówką sezonu [OFICJALNIE] fot. TomaszKudala / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował o kontuzjach Zorana Arsenicia oraz Muhameda Šahinovicia. Pierwszy z nich wypada z gry na trzy tygodnie.

Raków Częstochowa w miniony weekend rozegrał hitowe starcie w ramach Ekstraklasy. W nim podopieczni Dawida Szwargi mierzyli się przed własną publicznością z Legią Warszawa i zremisowali to starcie 1-1.

Brak pełnej puli punktów to niejedyny problem mistrza Polski. Podział „oczek” okupiono również kontuzjami Zorana Arsenicia oraz Muhameda Šahinovicia.

W przypadku pierwszego z nich doszło do naderwania mięśnia dwugłowego i czekają go trzy tygodnie rekonwalescencji.

Jeśli chodzi natomiast o golkipera, to będzie pauzował cztery tygodnie po naderwaniu mięśnia czworogłowego.

„W sobotnim spotkaniu z Legią boisko w 27. minucie z urazem opuścił Zoran Arsenić. Badania wykazały u naszego kapitana naderwanie mięśnia dwugłowego. Przerwa „Zoriego” potrwa około 3 tygodni.

Urazu nabawił się również Muhamed Šahinović, u którego badania wykazały naderwanie mięśnia czworogłowego. Powrót naszego bramkarza do pełnego zdrowia potrwa około 4 tygodnie” - stanowi oficjalny komunikat.

Raków Częstochowa w piątek rozegra następny mecz Ekstraklasy. W nim zmierzy się u siebie z Górnikiem Zabrze. Start o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy