Barkley przemówił. Oto jego wersja o niedoszłym transferze do Chelsea!

Barkley przemówił. Oto jego wersja o niedoszłym transferze do Chelsea!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Ross Barkley postanowił zabrać głos na temat zamieszania, które rzekomo wywołał w ostatnim dniu okna w Anglii.

Reprezentant Anglii tego lata miał zmienić otoczenie, bowiem postanowił nie przedłużać wygasającej za niespełna rok umowy z Evertonem. Klub z Liverpoolu przygotował się na odejście ofensywnego pomocnika i zamierzał wykorzystać ostatnią okazję do zarobienia na nim dużych pieniędzy.

W miniony czwartkowy wieczór brytyjskie media informowały, że 23-latek był bliski przeprowadzki na Stamford Bridge. Chelsea osiągnęła porozumienie z jego pracodawcą na temat warunków transakcji [30 milionów plus bonusy], natomiast sam piłkarz został rzekomo poddany testom medycznym. W trakcie badań zdecydował jednak, że nie chce dołączać do „The Blues”.

Cała sytuacja na Wyspach wywołała olbrzymie poruszenie, a my w całości opisaliśmy ją TUTAJ. Okazuje się jednak, że media mogły bardzo się pomylić. Sam Barkley twierdzi bowiem, że wspomniane wyżej wydarzenia nie miały miejsca, a sytuacja wyglądała inaczej.

- W przeciwieństwie do tego, co donosiła prasa, nie miałem żadnych badań w innym klubie - napisał na Twitterze.

- Postanowiłem po prostu, że z powodu urazu, którego ostatnio się nabawiłem, zmiana otoczenia będzie rozsądniejsza dopiero w styczniu. Dziękuję wszystkim za wsparcie - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy