Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?!

Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Bartłomiej Drągowski znalazł się w kręgu zainteresowań Atalanty - poinformował Piotr Kamieniecki z TVPSport.pl.

Jednokrotny reprezentant Polski zbiera bardzo pochlebne recenzje za swoje występy w barwach Fiorentiny i dlatego jest uważnie obserwowany przez wysłanników mocniejszych europejskich klubów.

Wśród nich znajduje się między innymi Borussia Dortmund, która sondowała już nawet temat ewentualnego sprowadzenia do siebie 23-letniego zawodnika.

Zespół z Niemiec nie przeszedł na razie do konkretnych kroków zmierzających do podjęcia próby pozyskania Bartłomieja Drągowskiego, co mogą wykorzystać jego rywale w walce o względy bramkarza.

Piotr Kamieniecki z TVPSport.pl. poinformował, że za takowego może uchodzić Atalanta, która wyraziła poważne zainteresowanie usługami Polaka.

Drużyna z Bergamo upatruje w naszym zawodników zapewne potencjalnego następcę Pierluigiego Golliniego. Włoch jest z kolei przymierzany do zasilenia szeregów Romy, Milanu czy Interu Mediolan.

Przedstawiciele „Violi” woleliby naturalnie uniknąć konieczności sprzedaży jednego ze swoich kluczowych zawodników, ale z drugiej strony są gotowi zaakceptować za niego ofertę opiewająca na około 30 milionów euro.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że „Orobici” nie przejawiają chęci pobicia własnego rekordu transferowego na zakontraktowanie Drągowskiego (obecnie najdroższym sprowadzonym piłkarzem przez Atalantę jest Luis Muriel - 20 milionów euro), ale są w stanie zaoferować za niego 15 milionów euro.

Sam 23-latek nie musi jednak śpieszyć się z podejmowaniem żadnych wiążących decyzji w sprawie swojej przyszłości, ponieważ jest pewnym punktem Fiorentiny oraz ma z nią ważny kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Jednokrotny reprezentant Polski wystąpił w 32 meczach w tym sezonie i zanotował w nich sześć czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy