Bartosz Salamon dalej poza grą
2025-11-23 15:55:46; Aktualizacja: 2 tygodnie temu
Latem Bartosz Salamon opuścił szeregi Lecha Poznań i dołączył do Carrarese Calcio 1908. Środkowy obrońca nie podnosi się z ławki rezerwowych.
Bartosz Salamon był latem bohaterem małego zamieszania dotyczącego swojej przyszłości. Na koniec lipca sam środkowy obrońca napisał w serwisie społecznościowym X, że zostaje w Lechu Poznań. Niecały miesiąc później po okresie licznych spekulacji ogłoszono go nowym zawodnikiem Carrarese Calcio 1908. Mowa o zespole rywalizującym w Serie B.
W sobotę mierzył się on z Reggianą 1919 i zremisował to spotkanie 0:0. Polski defensor ponownie siedział na ławce rezerwowych.
Od momentu przeprowadzki na Półwysep Apeniński pojawił się na murawie tylko raz, notując 57 minut przeciwko US Avellino 1912, z którym Carrarese przegrało 3:4. Potem dwukrotnie znalazł się poza kadrą meczową, a oprócz tego był wśród rezerwowych. Popularne
Trener jego zespołu Nicola Antonio Calabro preferuje grę trójką z tyłu i przynajmniej na razie nie sięga po 34-latka, nawet jeśli z biegiem spotkań decyduje się na jakąś roszadę w pierwotnie wybranym tercecie.
To się czasami szybko zmienia, ale przynajmniej w tej chwili wydaje się, że Salamonowi mogą pomóc dopiero problemy zdrowotne któregoś z defensorów.
Na przestrzeni 13 dotychczasowych meczów ligowych Carrarese zdobyło 16 punktów i zajmuje 10. miejsce w tabeli drugiej ligi włoskiej.












![LaLiga: Składy na FC Barcelona – Osasuna [OFICJALNIE]](img/photos/105705/170x113/ferran-torres.jpg)


![Jednoznaczne stanowisko kibiców Liverpoolu. Tak Mohamed Salah został przywitany na Anfield [WIDEO]](img/photos/113569/170x113/liverpool-kibice.jpg)







![Nie udało się z ojcem, będzie syn. Luca Zidane zagra na Pucharze Narodów Afryki [OFICJALNIE]](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)
![Dwa samobóje ratują Arsenal! Czerwona latarnia Premier League postawiła ciężkie warunki [WIDEO]](img/photos/113577/90x60/xyz.jpg)







