Bartosz Slisz jasno określa cel na Mistrzostwa Europy

2024-06-15 20:48:27; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Bartosz Slisz jasno określa cel na Mistrzostwa Europy Fot. Adam Starszynski / PressFocus
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Meczyki.pl

Bartosz Slisz, pomocnik Atlanty United, w wywiadzie z meczyki.pl jasno określił, na co liczy w wykonaniu reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy.

Reprezentacja Polski już 15 czerwca rozpocznie zmagania na Mistrzostwach Europy. Polakom przyjdzie rywalizować w ciężkiej grupie, gdzie czekają na nas Holandia, Austria oraz Francja. Jest wiele czynników, przez które nie do końca wiadomo, czego możemy oczekiwać od naszej drużyny narodowej.

Jasno w tej sprawie wypowiedział się Bartosz Slisz na łamach portalu Meczyki.pl. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski powiedział, że celem minimum jest wyjście z grupy.


- Wyjście z grupy będzie okej, a ile punktów? To już zobaczymy. Cztery to takie minimum, a ile będzie potrzebnych to już ciężko powiedzieć.

- Nie, raczej nie mam tak, że czekam na spotkania z jakimiś piłkarzami. Jest to po prostu ważne wydarzenie, duży turniej, a ja mam nadzieję, że dostanę swoje szanse, żeby pomóc swojej drużynie w osiąganiu celów - powiedział Bartosz Slisz.

25-latek rozegrał 78 minut w ostatnim meczu przed Mistrzostwami Europy, w którym wygraliśmy 2:1 z reprezentacją Turcji. Były piłkarz Legii Warszawa ma na swoim koncie dziewięć występów w narodowych barwach, w których debiutował w 2021 roku w starciu z San Marino.

W marcowych meczach barażowych o awans na EURO rozegrał komplet minut - 90 z Estonią oraz 120 z Walią.