Bartosz Slisz jedną nogą poza Legią Warszawa. Josué zamieścił pożegnalny wpis

Bartosz Slisz jedną nogą poza Legią Warszawa. Josué zamieścił pożegnalny wpis fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Josué [Instagram]

Bartosz Slisz domyka ostatnie formalności związane z zaliczeniem przeprowadzki z Legii Warszawa do Atlanty United. Świadczy o tym pożegnalny wpis zamieszczony w mediach społecznościowych przez Josué.

Bohater największego wewnętrznego transferu w historii Ekstraklasy dawał w ostatnich tygodniach wyraźnie do zrozumienia, że nie przejawia chęci do przedłużenia wygasającego wraz z końcem 2024 roku kontraktu i z wielką chęcią rozpocząłby nowe wyzwanie w trwającym oknie transferowym.

Legia Warszawa rozważała różne opcje zakończenia współpracy z środkowym pomocnikiem, przystając w ostatecznym rozrachunku na warunki zaproponowane przez Atlantę United.

W mediach panuje pełne przekonanie o zakończeniu sukcesem rozmów na wszystkich szczeblach i udania się już przez Bartosza Slisza w podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie przejdzie obligatoryjne testy medyczne przed podpisaniem umowy z nowym pracodawcą.

Nadejście tego momentu jest nieuniknione. Świadczy o tym pożegnalny wpis zamieszczony w mediach społecznościowych przez Josué.

„Leć, mój książę. Mam nadzieję, że nie będziesz zbytnio za mną tęsknił ” - napisał kapitan „Wojskowych”.

Stołeczny zespół zainkasuje na sprzedaży zawodnika, sprowadzonego za łącznie 1,84 miliona euro z Zagłębia Lubin w lutym 2020 roku, 3,5 miliona dolarów, czyli około 3,2 miliona euro.

W nowej drużynie będzie dzielił szatnię z byłym graczem Górnika Zabrze - Georgiosem Giakoumakisem.

Slisz zanotował pięć trafień i jedenaście asyst w 165 występach w Legii Warszawa, co przyniosło efekt w postaci wywalczenia dwóch mistrzostw i po jednym Pucharze oraz Superpucharze Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy