Bartosz Slisz już po testach medycznych. Odliczanie do transferu

Bartosz Slisz już po testach medycznych. Odliczanie do transferu fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Twitter]

Bartosz Slisz rozstaje się z Legią Warszawa. Pomocnik przeszedł testy medyczne przed transferem do Atlanty United - donosi Tomasz Włodarczyk.

Po miesiącach spekulacji wiadomo, jaka przyszłość czeka Bartosza Slisza. Kluczowy zawodnik Legii Warszawa zdecydował się na transfer do Atlanty United.

Pomocnik otrzymywał w ostatnim czasie mnóstwo propozycji. Do pewnego momentu wydawało się, że najbardziej prawdopodobny scenariusz to kontynuacja kariery w Turcji.

Slisz, którego kontrakt z wicemistrzami Polski wygasa pod koniec grudnia przyszłego roku, za około 3,2 miliona euro trafi do Major League Soccer. Sprawa jest już przesądzona.

24-latek od kilku dni przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie finalizował ruch. W końcu przeszedł testy medyczne, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk.

Następny, a zarazem ostatni krok, stanowi oficjalne ogłoszenie transferu. Stosowny komunikat pojawi się już wkrótce.

Slisz po zakończeniu formalnych procedur przeprowadzki dołączy do zespołu Gonzalo Pinedy, który dwa dni temu rozpoczął przygotowania do startu ligowych rozgrywek.

Pod koniec stycznia wyruszy z nowym klubem na zgrupowanie.

Sześciokrotny reprezentant kraju zamknie rozdział „Legia Warszawa” po rozegraniu 165 spotkań i zdobyciu czterech trofeów, w tym dwóch za mistrzostwo Polski.

Slisz trafiał na Łazienkowską pod koniec lutego 2020 roku za rekordowe wówczas ponad półtora miliona euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy