Bartosz Slisz o krok od odejścia z Legii Warszawa. Znana kwota

Bartosz Slisz o krok od odejścia z Legii Warszawa. Znana kwota fot. Adam Starszynski / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Bartosz Slisz jest bardzo blisko przenosin z Legii Warszawa do Atlanty United - podaje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Media spekulują na temat przyszłości Bartosza Slisza od dłuższego czasu. Zapytany o piłkarza dyrektor sportowy wicemistrza Polski Jacek Zieliński przyznał w rozmowie z Legia.net, że z automatu odrzuca propozycje za niego na poziomie 2,5 miliona euro.

W końcówce grudnia Tomasz Włodarczyk informował, że najbardziej na pozyskaniu 24-latka zależy Atlancie United oraz Lecce, przy czym późniejsze doniesienia na temat zainteresowania jego osobą ze strony tego drugiego sugerowały, że włoski klub oferuje za niego za małe pieniądze.

Teraz dziennikarz Meczyki.pl donosi, że defensywny pomocnik jest o krok od przejścia do przedstawiciela MLS. Klub z Atlanty ma zapłacić za niego 3,5 miliona dolarów, czyli niecałe 3,2 miliona euro.

Mowa o najlepszym zespole amerykańskich rozgrywek z sezonu 2018, który w ostatnim uległ w pierwszej rundzie play-offów Columbus Crew, a więc późniejszemu mistrzowi.

Kontrakt Slisza z Legią jest ważny do końca 2024 roku, przez co jej pozycja negocjacyjna nie jest najlepsza. Władze stołecznego klubu musiały podjąć decyzję, czy przyjąć jedną z propozycji zimą, czy zostawić go w drużynie, ryzykując jeszcze mniejszy zarobek latem lub żaden za niecałe 12 miesięcy.

Sześciokrotny reprezentant Polski w sumie rozegrał w trykocie warszawskiej ekipy 165 meczów, stając się z czasem ważną postacią w jej szeregach.

***

Piłkarz Legii Warszawa przesunięty do rezerw

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy