Bartosz Tarachulski w AS Véria

Bartosz Tarachulski w AS Véria
Redakcja
Redakcja
Źródło: własne

31-letni Bartosz Tarachulski opuścił Dunfermline Athletic FC i przeniósł się do Grecji. Polski napastnik miał bardzo nieudany sezon w lidze szkockiej, bowiem w 27 występach nie zdobył żadnej bramki. Tarachulski(...)

31-letni Bartosz Tarachulski opuścił Dunfermline Athletic FC i przeniósł się do Grecji. Polski napastnik miał bardzo nieudany sezon w lidze szkockiej, bowiem w 27 występach nie zdobył żadnej bramki. Tarachulski podpisał w ubiegłym tygodniu roczny kontrakt z piątym zespołem greckiej II ligi - AS Véria.

W drużynie AS Véria gra także Maciej Bykowski, który występował już wcześniej razem z Tarachulskim w sezonie 2001/02 w barwach Polonii Warszawa. Zespół opuścili natomiast dwaj Nigeryjczycy znani z polskich boisk - Thankgod Amaefule (dawniej m.in. Jeziorak Iława i Okęcie Warszawa) i Emmanuel Ifeanyi Ekwueme (dawniej m.in. Polonia Warszawa, Widzew Łódź i Wisła Płock).
Więcej na temat: Grecja Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy