Barzagli może nie wystąpić na Euro

Barzagli może nie wystąpić na Euro
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazetta Dello Sport

Na Mistrzostwach Europy może zabraknąć Andrea Barzagliego, po tym jak naciągnął łydkę podczas towarzyskiego meczu z Rosją i będzie niedostępny przez około 20 dni.

Nie zważając na to, że uraz jest dość poważny, Włoch ciągle chce wyjechać do Polski, mimo, że nie będzie dostępny przez wszystkie mecze fazy grupowej. Dalsze testy odbędą się w piątek i jeśli kontuzja okaże się poważniejsza niż przewidywano, może on być zastąpiony do 24 godzin przed pierwszym meczem przeciwko Hiszpanii.

-Możemy zmienić zawodników dzień przed naszym rozpoczęciem EURO 2012. Będziemy robić co w naszej mocy, aby przywrócić go do gry i jesteśmy optymistycznie nastawieni do jego powrotu, ale nie będzie on gotowy na początek turnieju-powiedział lekarz Włochów Enrico Castellacci.

Podobnej kontuzji nabawił się Giorgio Chiellini, jednak w innej części nogi. Według przewidywań co do jego kontuzji, miał on być niedostępny także przez 20 dni. Jego powrót na boisko nastąpił jednak kilka dni wcześniej, co napawa optymizmem Włoskich kibiców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy