Batshuayi po sezonie wróci do Chelsea. Crystal Palace już szuka jego następcy!

Batshuayi po sezonie wróci do Chelsea. Crystal Palace już szuka jego następcy! fot.
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Angielskie media informują, że Michy Batshuayi nie zostanie na dłużej w Crystal Palace. Ekipa z Londynu rozgląda się za jego następcą.

25-latek po nieudanej przygodzie z Valencią nieco odżył w barwach „Orłów”. Jak dotąd rozegrał on 11 spotkań i strzelił trzy gole. Pomimo tego wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Belg nie przedłuży swojego pobytu na Selhurst Park. 

„The Telegraph” poinformował, że angielski klub nie jest w stanie spełnić żądań płacowych środkowego napastnika, który obecnie jest wypożyczony z Chelsea. W związku z tym Crystal Palace już teraz poszukuje nowego napastnika, a wybór padł na Che Adamsa.

22-letni zawodnik Birmingham City imponuje formą strzelecką. W tym sezonie strzelił on już 22 gole, a dodatkowo zanotował cztery asysty. Jego angażem zainteresowane są również Southampton oraz Burnley. 

Wstępnie Anglik wyceniany jest na 15 milionów funtów (około 17,5 miliona euro). To stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę jego wiek, ilość zdobytych bramek i długość kontraktu (wygasa 30 czerwca 2022 roku).

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy