Bayern Monachium: Bardzo poważna kontuzja Tolisso

Bayern Monachium: Bardzo poważna kontuzja Tolisso fot. Bundesliga
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Corentin Tolisso doznał urazu na dzisiejszym treningu, który może wykluczyć go z gry na najbliższe pół roku - podaje „Bild”.

Francuz przez dłuższy czas był rekordowym zakupem „Gwiazdy Południa” po tym, jak w 2017 roku wyłożono na jego angaż 41,5 miliona euro. Od tego czasu problemy zdrowotne go nie opuszczają.

W wrześniu 2018 roku środkowy pomocnik zerwał więzadło krzyżowe, a w kwietniu 2020 roku musiał przejść operację kostki. W konsekwencji sumarycznie pauzował przez blisko 12 miesięcy.

Teraz demony powróciły. Jak bowiem poinformował „Bild”, podczas dzisiejszego treningu, przy próbie oddania strzału, Corentin Tolisso nabawił się kontuzji.

26-latek został natychmiast wsadzony na wózek golfowy i przetransportowany do bazy, gdzie poddano go szczegółowym badaniom. Wykazały one zerwanie ścięgna, a to oznacza nawet sześciomiesięczny rozbrat z futbolem.

Jeśli te informacje się potwierdzą, 23-krotny reprezentant „Trójkolorowych” w tym sezonie już nie zagra, a dodatkowo przegapi EURO 2020.

Tolisso w bieżących rozgrywkach uzbierał 22 występy okraszone trzema trafieniami. Łącznie trykot Bayernu Monachium przywdziewał 94 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy