Bayern Monachium: Hasan Salihamidžić zostaje w klubie. Zwiększy swoje wpływy!

Bayern Monachium: Hasan Salihamidžić zostaje w klubie. Zwiększy swoje wpływy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bayern Monachium

Hasan Salihamidžić będzie w dalszym ciągu sprawował funkcję dyrektora sportowego Bayernu Monachium.

Przedstawiciele aktualnego mistrza Niemiec uznał, że Bośniak zasłużył na przedłużenie współpracy z klubem w charakterze dyrektora sportowego i postanowił dodatkowo włączyć jego osobę do zarządu „Bawarczyków”.

Wielkimi zwolennikami takiego rozwiązania byli prezes Karl-Heinz Rummenigge oraz prezydent Uli Hoeneß. Drugi z wymienionych panów w najbliższy piątek ustąpi z zajmowanego przez siebie stanowiska, które piastował w latach 2009-2014 i 2016-2019, a to oznacza, że ostatnią wiążącą decyzją klubu pod jego kierownictwem było włączenie 42-latka do grona najważniejszych osób w Bayernie.

Hasan Salihamidžić rozpoczął swoją przygodę w drużynie z Monachium w 1998 roku, kiedy to został zawodnikiem utytułowanego niemieckiego zespołu. Bośniak spędził w nim dziesięć lat i na późniejszym etapie swojej kariery występował jeszcze w Juventusie oraz Wolfsburgu.

Po zakończeniu kariery utrzymywał bliskie stosunki z przedstawicielami „Bawarczyków”, co finalnie umożliwiło mu rozpoczęcie pracy w ekipie aktualnego mistrza Niemiec na stanowisku dyrektora sportowego w sierpniu 2017 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy