Bayern Monachium: Hasan Salihamidžić zostaje w klubie. Zwiększy swoje wpływy!

Bayern Monachium: Hasan Salihamidžić zostaje w klubie. Zwiększy swoje wpływy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bayern Monachium

Hasan Salihamidžić będzie w dalszym ciągu sprawował funkcję dyrektora sportowego Bayernu Monachium.

Przedstawiciele aktualnego mistrza Niemiec uznał, że Bośniak zasłużył na przedłużenie współpracy z klubem w charakterze dyrektora sportowego i postanowił dodatkowo włączyć jego osobę do zarządu „Bawarczyków”.

Wielkimi zwolennikami takiego rozwiązania byli prezes Karl-Heinz Rummenigge oraz prezydent Uli Hoeneß. Drugi z wymienionych panów w najbliższy piątek ustąpi z zajmowanego przez siebie stanowiska, które piastował w latach 2009-2014 i 2016-2019, a to oznacza, że ostatnią wiążącą decyzją klubu pod jego kierownictwem było włączenie 42-latka do grona najważniejszych osób w Bayernie.

Hasan Salihamidžić rozpoczął swoją przygodę w drużynie z Monachium w 1998 roku, kiedy to został zawodnikiem utytułowanego niemieckiego zespołu. Bośniak spędził w nim dziesięć lat i na późniejszym etapie swojej kariery występował jeszcze w Juventusie oraz Wolfsburgu.

Po zakończeniu kariery utrzymywał bliskie stosunki z przedstawicielami „Bawarczyków”, co finalnie umożliwiło mu rozpoczęcie pracy w ekipie aktualnego mistrza Niemiec na stanowisku dyrektora sportowego w sierpniu 2017 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków PSG zmienia strategię. Czas postawić na rodaków Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy