Bayern Monachium i Milan po 18-letniego Vignato. Chievo żąda 10 milionów euro!

Bayern Monachium i Milan po 18-letniego Vignato. Chievo żąda 10 milionów euro!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Emanuel Vignato to gorące nazwisko na rynku transferowym. O prawoskrzydłowego Chievo walczą m.in. Bayern Monachium oraz AC Milan.

„Rossoneri” przed rokiem rozpoczęli przebudowę składu, którą nieco zahamowała UEFA. Niemniej, mediolańczycy po zmianach na szczeblu dyrektorskim oraz ławce trenerskiej chcą teraz przystąpić do wzmocnienia zespołu. Jednym z piłkarzy, który niebawem może zawitać na San Siro jest Emanuel Vignato.

O pozyskaniu 18-latka myśli również Bayern Monachium, który podobnie jak klub Krzysztofa Piątka, także przechodzi metamorfozę. Na razie liderem wyścigu po prawoskrzydłowego jest Milan, który już w zeszłym tygodniu rozpoczął negocjacje z Chievo. Rozmowy stanęły jednak w miejscu, co z kolei może wykorzystać mistrz Niemiec. 

Wstępnie władze ekipy z Werony za swój talent mają oczekiwać około dziesięciu milionów euro. Ponadto, jak przekazała „La Gazzetta dello Sport”, wolą samego zawodnika jak pozostanie w Serie A, w której jak dotąd rozegrał on 12 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. 

Umowa piłkarza posiadającego brazylijski paszport wygasa już za rok, zatem Chievo powinno zależeć na jego sprzedaży jeszcze podczas tego lata. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy