Bayern Monachium i Milan po 18-letniego Vignato. Chievo żąda 10 milionów euro!

Bayern Monachium i Milan po 18-letniego Vignato. Chievo żąda 10 milionów euro! fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Emanuel Vignato to gorące nazwisko na rynku transferowym. O prawoskrzydłowego Chievo walczą m.in. Bayern Monachium oraz AC Milan.

„Rossoneri” przed rokiem rozpoczęli przebudowę składu, którą nieco zahamowała UEFA. Niemniej, mediolańczycy po zmianach na szczeblu dyrektorskim oraz ławce trenerskiej chcą teraz przystąpić do wzmocnienia zespołu. Jednym z piłkarzy, który niebawem może zawitać na San Siro jest Emanuel Vignato.

O pozyskaniu 18-latka myśli również Bayern Monachium, który podobnie jak klub Krzysztofa Piątka, także przechodzi metamorfozę. Na razie liderem wyścigu po prawoskrzydłowego jest Milan, który już w zeszłym tygodniu rozpoczął negocjacje z Chievo. Rozmowy stanęły jednak w miejscu, co z kolei może wykorzystać mistrz Niemiec. 

Wstępnie władze ekipy z Werony za swój talent mają oczekiwać około dziesięciu milionów euro. Ponadto, jak przekazała „La Gazzetta dello Sport”, wolą samego zawodnika jak pozostanie w Serie A, w której jak dotąd rozegrał on 12 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. 

Umowa piłkarza posiadającego brazylijski paszport wygasa już za rok, zatem Chievo powinno zależeć na jego sprzedaży jeszcze podczas tego lata. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy