Bayern Monachium i Milan po 18-letniego Vignato. Chievo żąda 10 milionów euro!

Bayern Monachium i Milan po 18-letniego Vignato. Chievo żąda 10 milionów euro! fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Emanuel Vignato to gorące nazwisko na rynku transferowym. O prawoskrzydłowego Chievo walczą m.in. Bayern Monachium oraz AC Milan.

„Rossoneri” przed rokiem rozpoczęli przebudowę składu, którą nieco zahamowała UEFA. Niemniej, mediolańczycy po zmianach na szczeblu dyrektorskim oraz ławce trenerskiej chcą teraz przystąpić do wzmocnienia zespołu. Jednym z piłkarzy, który niebawem może zawitać na San Siro jest Emanuel Vignato.

O pozyskaniu 18-latka myśli również Bayern Monachium, który podobnie jak klub Krzysztofa Piątka, także przechodzi metamorfozę. Na razie liderem wyścigu po prawoskrzydłowego jest Milan, który już w zeszłym tygodniu rozpoczął negocjacje z Chievo. Rozmowy stanęły jednak w miejscu, co z kolei może wykorzystać mistrz Niemiec. 

Wstępnie władze ekipy z Werony za swój talent mają oczekiwać około dziesięciu milionów euro. Ponadto, jak przekazała „La Gazzetta dello Sport”, wolą samego zawodnika jak pozostanie w Serie A, w której jak dotąd rozegrał on 12 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. 

Umowa piłkarza posiadającego brazylijski paszport wygasa już za rok, zatem Chievo powinno zależeć na jego sprzedaży jeszcze podczas tego lata. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Od tego będzie zależeć przyszłość Dawida Szwargi?! Od tego będzie zależeć przyszłość Dawida Szwargi?! Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy