Bayern Monachium: Joshua Zirkzee pożegna się z niemieckim gigantem?!

Bayern Monachium: Joshua Zirkzee pożegna się z niemieckim gigantem?! fot. Joshua Zirkzee [Instagram]
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Matteo Moretto [Twitter]

Joshua Zirkzee może wkrótce dołaczyć do Hellasu - donosi Matteo Moretto ze Sky Sport Italia.

„I Gialloblu“ są w stanie zainwestować osiem milionów euro, aby odkupić go od Bayernu po zakończeniu rocznego okresu wypożyczenia.

Bawarczycy planują sprzedać urodzonego w 2001 roku napastnika po pechowej przygodzie z Parmą, podczas której zmagał się z dokuczliwą kontuzją. Po jego kartę zawodniczą zgłosił się zarząd Hellasu.

Według włoskich dziennikarzy pomysł polegałby na wypożyczeniu 20-latka na rok, a następnie odkupieniu go za kwotę około ośmiu milionów, czyli praktycznie o połowę mniejszą niż jeszcze kilka miesięcy temu żądali Niemcy.

Dla „Gli Scaligeri“ byłby to i tak spory wydatek, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że wkrótce najprawdopodobniej wydadzą tyle samo za Ivana Ilicia. Sprawa jednak wydaje się zmierzać ku finalizacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy