Bayern Monachium kończy poszukiwania bramkarza. Decyzja podjęta

Bayern Monachium kończy poszukiwania bramkarza. Decyzja podjęta fot. Alexandr Medvedkov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport Bild

Bayern Monachium porzuca plany sprowadzenia golkipera, który będzie rywalizował z Manuelem Neuerem - informuje „Sport Bild”. W Bawarii na kolejny sezon pozostanie Sven Ulreich.

Od wielu lat w Bayernie Monachium panuje klarowna hierarchia, jeśli chodzi o obsadzenie pozycji bramkarza. Kiedy tylko zdrowy jest Manuel Neuer, to właśnie jemu przysługuje miejsce między słupkami.

Zdecydowanie więcej dzieje się w kwestii funkcji tego drugiego. Obecnie Julian Nagelsmann ma do dyspozycji jeszcze Svena Ulreicha oraz Christiana Früchtla. Wyżej stoją jednak akcje tego pierwszego.

Mimo to, że na wypożyczeniu w AS Monaco przebywa dodatkowo Alexander Nübel, zaczęły się spekulacje w kwestii obsadzenie pozycji drugiego bramkarza. Na horyzoncie pojawiła się opcja sprowadzenia do Bawarii Stefana Ortegi z Arminii Bielefeld.

Okazuje się jednak, że 29-latek prawdopodobnie do Bayernu Monachium nie trafi, o czym poinformował „Sport Bild”. Według tego źródła na Allianz Arenie zdecydowano się na to, by zatrzymać Ulreicha.

33-latek pokazał się ostatnio z dobrej strony w obliczu problemów zdrowotnych Manuela Neuera. Wkrótce powinien podpisać nowy kontrakt.

Były zawodnik między innymi VfB Stuttgartu rozegrał w tym sezonie siedem meczów. W dwóch z nich zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy