Bayern Monachium ma nowego kandydata na zastąpienie Kingsleya Comana

Bayern Monachium ma nowego kandydata na zastąpienie Kingsleya Comana fot. MDI / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tz

Bayern Monachium zwrócił uwagę na Luisa Díaza z FC Porto jako potencjalnego następcę Kinsgleya Comana - poinformował Antonio José Riether z „Tz”.

Reprezentant Francji przeszedł ostatnio zabieg serca i w związku z tym będzie musiał teraz trochę poczekać na powrót do rywalizacji na poziomie krajowym oraz międzynarodowym.

Taki stan rzeczy nie ułatwi z pewnością 25-latkowi walki o nowy kontrakt, na którego mocy chciałby zostać jednym z najlepiej opłacanych graczy w drużynie „Bawarczyków”.

Przedstawiciele Bayernu Monachium nie kwapili się do tej pory do spełnienia jego oczekiwań i zapewne nie zmienią swojego stanowiska w tej kwestii w najbliższym czasie. Z tego też względu letni transfer z udziałem Kinsgleya Comana staje się coraz bardziej realny.

Natomiast to powoduje, że aktualny mistrz Niemiec musi zacząć poważnie rozglądać się za ewentualnym następcą skrzydłowego, a tym zdaniem Antonio José Riether z „Tz”, może zostać Luis Díaz z FC Porto.

Reprezentant Kolumbii zbiera bardzo pochlebne opinie za swoje występy w barwach portugalskiego zespołu, w którym szczególnie dobrze prezentuje się od momentu rozpoczęcia trwających rozgrywek, bo na chwilę obecną może pochwalić się pięcioma zdobytymi bramkami oraz jedną zaliczoną asysta w siedmiu występach.

24-latek jest związany ze „Smokami” do końca czerwca 2024 roku. W związku z tym jego obecny pracodawca może oczekiwać za niego nawet sumy przekraczającej 40 milionów euro.

Bayern Monachium dysponowałby zapewne takimi środkami po sprzedaży Comana, ale i tak w przypadku przejścia do ewentualnych konkretów dążyłby do możliwie najkorzystniejszego dla siebie zbicia ceny za pomocnika.

***

Bayern Monachium odpuszcza temat zatrzymania Kingsleya Comana. Następca Francuza na celowniku

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy