Bayern Monachium może stracić Christiana Früchtla

Bayern Monachium może stracić Christiana Früchtla fot. HUANG Zheng / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kronen Zeitung

Bramkarz Bayernu Monachium Christian Früchtl znalazł się na celowniku Austrii Wiedeń, o czym informuje „Kronen Zeitung”.

Pozycja bramkarza Bayernu Monachium jest obecnie dobrze zabezpieczona. Niezaprzeczalny numer jeden stanowi Manuel Neuer, a jego zmiennik to Sven Ulreich. Ponadto w kadrze znajduje się Christian Früchtl, a na wypożyczeniu do AS Monaco przebywa Alexander Nübel.

Okazuje się, że wkrótce z drużyny może odejść trzeci z tego kwartetu, czyli wspomniany Früchtl. Pojawił się bowiem chętny na jego usługi.

W tym przypadku nadal mamy do czynienia ze stosunkowo młodym golkiperem, który w tym roku skończył dopiero 22 lata, a w tym wieku niezwykle istotne są regularne występy i to niezależnie od pozycji.

Z podobnego założenia wychodzi Austria Wiedeń, która widzi w tym zawodniku opcję na kolejny sezon - donosi „Kronen Zeitung”.

Stołeczną ekipę wkrótce opuści prawdopodobnie Patrick Pentz, którego kontrakt wygasa 30 czerwca 2022 roku. Nie wydaje się, by współpraca miała być kontynuowana, stąd pomysł, żeby sięgnać po Früchtla.

Wydaje się, że Bayern nie powinien robić młodemu bramkarzowi większych problemów, jeśli ten zdecyduje się na przenosiny do Austrii. W tym sezonie nie rozegrał on bowiem ani jednego spotkania.

Umowa 22-latka z mistrzem Niemiec wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Poprosił klub o pilne spotkanie Xavi już zdecydował?! Poprosił klub o pilne spotkanie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy