Bayern Monachium może stracić Christiana Früchtla

Bayern Monachium może stracić Christiana Früchtla fot. HUANG Zheng / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kronen Zeitung

Bramkarz Bayernu Monachium Christian Früchtl znalazł się na celowniku Austrii Wiedeń, o czym informuje „Kronen Zeitung”.

Pozycja bramkarza Bayernu Monachium jest obecnie dobrze zabezpieczona. Niezaprzeczalny numer jeden stanowi Manuel Neuer, a jego zmiennik to Sven Ulreich. Ponadto w kadrze znajduje się Christian Früchtl, a na wypożyczeniu do AS Monaco przebywa Alexander Nübel.

Okazuje się, że wkrótce z drużyny może odejść trzeci z tego kwartetu, czyli wspomniany Früchtl. Pojawił się bowiem chętny na jego usługi.

W tym przypadku nadal mamy do czynienia ze stosunkowo młodym golkiperem, który w tym roku skończył dopiero 22 lata, a w tym wieku niezwykle istotne są regularne występy i to niezależnie od pozycji.

Z podobnego założenia wychodzi Austria Wiedeń, która widzi w tym zawodniku opcję na kolejny sezon - donosi „Kronen Zeitung”.

Stołeczną ekipę wkrótce opuści prawdopodobnie Patrick Pentz, którego kontrakt wygasa 30 czerwca 2022 roku. Nie wydaje się, by współpraca miała być kontynuowana, stąd pomysł, żeby sięgnać po Früchtla.

Wydaje się, że Bayern nie powinien robić młodemu bramkarzowi większych problemów, jeśli ten zdecyduje się na przenosiny do Austrii. W tym sezonie nie rozegrał on bowiem ani jednego spotkania.

Umowa 22-latka z mistrzem Niemiec wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Legia Warszawa zastąpi Josué jej byłym gwiazdorem? „Warto monitorować tę sprawę” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” Ekspert nie ma wątpliwości w sprawie następcy Christophe'a Galtiera w PSG. „To jedyny szkoleniowiec, który może tam przetrwać” OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach OFICJALNIE: Niemcy bez gwiazdy w marcowych meczach Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Steven Gerrard znalazł nową pracę. Poza ławką trenerską [OFICJALNIE] Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Antonio Conte na wylocie z Tottenhamu Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Mateusz Bogusz odchodzi z Leeds United. Daleka przeprowadzka! Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Obrońca wypadł z kadry na mecze z Czechami i Albanią [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy