Bayern Monachium nie jest zainteresowany Kaiem Havertzem

Bayern Monachium nie jest zainteresowany Kaiem Havertzem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kerry Hau [Sport1.de]

Informacje o zainteresowaniu Kaiem Havertzem ze strony Bayernu Monachium nie są prawdziwe - uważa Kerry Hau ze Sport1.de.

O rzekomym kontakcie Bayernu Monachium z Chelsea w sprawie Kaia Havertza informował w weekend Sacha Tavolieri, podając, że niemiecki klub zapytał londyńczyków o sytuację piłkarza i szanse na transfer. Ci mieli odpowiedzieć, iż więcej może wydarzyć się w końcówce zimowego okna.

Według Kerry'ego Haua Bayern nie myśli o pozyskaniu 23-latka - ani w obecnym, ani w kolejnym oknie. Władze mistrza Niemiec mają dobry kontakt z reprezentującą go agencją ROOF, ale nie widzą potrzeby kontraktowania zawodnika.

Plan jest taki, żeby na „dziesiątce” w bawarskim zespole w najbliższych latach grał Jamal Musiala. Bayern nie widzi też Havertza w roli „dziewiątki” czy na skrzydle.

Jego kontrakt z Chelsea jest ważny do 30 czerwca 2025 roku. Ostatnie zakupy w wykonaniu „The Blues”, w tym głównie sprowadzenie na Stamford Bridge João Félixa, sprawiły, że media zaczęły spekulować na temat przyszłości Niemca, ale Bayern nie weźmie udziału w rywalizacji o jego podpis.

W tym sezonie piłkarz strzelił pięć goli w 19 występach w Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy