Bayern Monachium: Nübel nie podjął jeszcze decyzji. Możliwy zagraniczny transfer!

Bayern Monachium: Nübel nie podjął jeszcze decyzji. Możliwy zagraniczny transfer!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1.de

Alexander Nübel jest już od dłuższego czasu łączony z letnią przeprowadzka do Bayernu Monachium. Bramkarz Schalke 04 nie jest jednak do końca przekonany, czy takich ruch będzie dla niego najlepszy.

23-letni zawodnik nie przejawia chęci do przedłużenia wygasającej umowy z ekipą z Gelsenkirchen i dlatego będzie do wzięcia na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu trwającego sezonu.

Media w Niemczech są przekonane, że kolejnym przystankiem w karierze utalentowanego bramkarza będzie Bayern Monachium, gdzie początkowo miałby pełnić funkcję zmiennika Manuela Neuera, a później zająłby miejsce utytułowanego rodaka.

Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w całej sprawie i na chwilę obecną nie jest przekonany czy taki ruch będzie właściwy dla całej jego dalszej kariery.

- Aspekt sportowy jest bardzo ważny w kontekście mojego przyszłego transferu, ale wyżej stawiam sprawy osobiste i rodzinę. Cieszę się, że nie muszę się spieszyć z podjęciem decyzji. Analizuję możliwości i daję sobie trochę czasu - powiedział Nübel na łamach Sport1.de, który nie zamyka się także na opuszczenie Bundesligi.

- To musiałoby być miejsce, w którym bym się czegoś nauczył - dodał 23-latek.

Bramkarz Schalke 04 wystąpił w ośmiu spotkaniach w tym sezonie i trzykrotnie zachował w nich czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy