Bayern Monachium: Nübel nie podjął jeszcze decyzji. Możliwy zagraniczny transfer!

Bayern Monachium: Nübel nie podjął jeszcze decyzji. Możliwy zagraniczny transfer!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport1.de

Alexander Nübel jest już od dłuższego czasu łączony z letnią przeprowadzka do Bayernu Monachium. Bramkarz Schalke 04 nie jest jednak do końca przekonany, czy takich ruch będzie dla niego najlepszy.

23-letni zawodnik nie przejawia chęci do przedłużenia wygasającej umowy z ekipą z Gelsenkirchen i dlatego będzie do wzięcia na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu trwającego sezonu.

Media w Niemczech są przekonane, że kolejnym przystankiem w karierze utalentowanego bramkarza będzie Bayern Monachium, gdzie początkowo miałby pełnić funkcję zmiennika Manuela Neuera, a później zająłby miejsce utytułowanego rodaka.

Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w całej sprawie i na chwilę obecną nie jest przekonany czy taki ruch będzie właściwy dla całej jego dalszej kariery.

- Aspekt sportowy jest bardzo ważny w kontekście mojego przyszłego transferu, ale wyżej stawiam sprawy osobiste i rodzinę. Cieszę się, że nie muszę się spieszyć z podjęciem decyzji. Analizuję możliwości i daję sobie trochę czasu - powiedział Nübel na łamach Sport1.de, który nie zamyka się także na opuszczenie Bundesligi.

- To musiałoby być miejsce, w którym bym się czegoś nauczył - dodał 23-latek.

Bramkarz Schalke 04 wystąpił w ośmiu spotkaniach w tym sezonie i trzykrotnie zachował w nich czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy