Bayern Monachium: Pięciu kandydatów na lewą stronę obrony

Bayern Monachium: Pięciu kandydatów na lewą stronę obrony fot. ShutterOK / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Christian Falk

Latem do Bayernu Monachium ma dołączyć nowy lewy obrońca. Na liście życzeń niemieckiego giganta znalazło się pięciu zawodników - informuje Christian Falk.

Najlepsza klubowa drużyna w Europie poprzedniego sezonu już planuje wzmocnienia na kolejny sezon. W związku z niemal przesądzonym odejściem Davida Alaby „Gwiazda Południa” chce sprowadzić środkowego obrońcę. Celuje również ona w angaż lewego defensora.

Według Christiana Falka na krótkiej liście życzeń mistrza Niemiec znalazło się pięciu graczy. Są to Borna Sosa (Stuttgart), Omar Richards (Reading), Luca Netz (Hertha), Marco Friedl (Werder Brema) i Max Aarons (Norwich City).

Najmłodszy z kandydatów do wzmocnienia tej pozycji ma zaledwie 17 lat (Netz), a najstarszy 23 (Sosa). Cała piątka jest zatem mocno perspektywiczna i to wymusza na Bayernie Monachium konieczność wyłożenia większej kwoty. Wyjątek od tej reguły to Richards, którego kontrakt wygasa już 30 czerwca.

Obecnie w ekipie z Allianz Areny przebywa dwóch nominalnych lewych obrońców: Alphonso Davies oraz Lucas Hernández. Ten ostatni może jednak w każdej chwili zostać przesunięty na stałe do środka defensywy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy