Bayern Monachium ponownie chce ubiec konkurencję. Prace nad trzecim transferem przyspieszone
2021-02-14 22:38:36; Aktualizacja: 4 lata temu
Bayern Monachium zamierza skoncentrować się w najbliższym czasie na prowadzeniu negocjacji z Norwich City w sprawie pozyskania Maxa Aaronsa - poinformowało „Daily Mail”.
Przedstawiciele „Bawarczyków” dopięli już wszystkie formalności związane ze sprowadzenie Dayota Upamecano z RB Lipsk i są na finalnym etapie domykania transakcji z udziałem Omara Richardsa z Reading.
Ci dwaj piłkarze nie będą zapewne ostatnimi defensywnymi zawodnikami zakontraktowanymi przez aktualnego mistrza Niemiec przed startem nowego sezonu, ponieważ teraz wysłannicy ekipy z Allianz Areny zamierzają skupić na podjęciu konkretnych rozmów z Norwich City w kontekście pozyskania Maxa Aaronsa, aby w ten sposób ubiec po raz kolejny konkurencję w walce o względy konkretnego zawodnika.
Prawy obrońca, podobnie jak wyżej wymieniona dwójka, jest od dłuższego czasu wymieniany w gronie kandydatów mogących zasilić szeregi drużyny z Monachium i niewykluczone, że za kilka miesięcy rzeczywiście dołączy on do klubu prowadzonego przez Hansiego Flicka.Popularne
Do tej pory mówiło się w mediach, że „Kanarki” były gotowe do przedwczesnego zakończenia współpracy ze swoich wychowankiem w przypadku otrzymania za niego oferty przekraczającej 20 milionów funtów (22,8 miliona euro).
21-latek wystąpił w 31 meczach w tym sezonie i strzelił w nich jednego gola oraz zaliczył trzy asysty.
„Bawarczycy” w przypadku ustalenia ewentualnych warunków transferu Aaronsa przejdą zapewne do kolejnych negocjacji związanych z pozyskaniem środkowego pomocnika.











![Superpuchar Hiszpanii ponownie w polskiej telewizji [OFICJALNIE]](img/photos/87642/170x113/hiszpania.jpg)

![Transfery - Relacja na żywo [25/12/2025]](img/photos/113062/170x113/relacja-25122025.jpg)
![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/170x113/luca-zidane.jpg)




![Superpuchar Hiszpanii ponownie w polskiej telewizji [OFICJALNIE]](img/photos/87642/90x60/hiszpania.jpg)

![Transfery - Relacja na żywo [25/12/2025]](img/photos/113062/90x60/relacja-25122025.jpg)
![Gol „jednookiego” skrzydłowego, debiut syna Zinédine'a Zidane'a [WIDEO]. Podsumowanie czwartego dnia Pucharu Narodów Afryki 2025](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)








