Bayern Monachium woli Desta od Semedo

Bayern Monachium woli Desta od Semedo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Sergiño Dest pozostaje numerem jeden na liście życzeń Bayernu Monachium w kontekście wzmocnienia linii defensywnej - poinformował „Sport”.

Aktualny mistrz Niemiec jest w dalszym ciągu nastawiony na sprowadzenie trzykrotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych na Allianz Arenę przed startem nowego sezonu.

„Bawarczycy” upatrują w wychowanku Ajaksu Amsterdam młodego i perspektywicznego zawodnika, który mógłby w niedalekim czasie odgrywać jedną z kluczowych ról w szeregach Bayernu.

Dziennikarze „Sportu” uważają, że z tego też powodu drużyna z Monachium nie wykazuje na tyle poważnego zainteresowania usługami Nélsona Semedo, który jest nie tylko starszy od Sergiño Desta, ale także droższy, ponieważ FC Barcelona wycenia go na przynajmniej 40 milionów euro.

Z kolei Amerykanin ma być do wyciągnięcia z holenderskiego zespołu za 30 milionów euro.

Mimo to ekipa z Niemiec w dalszym ciągu przygląda się sytuacji Portugalczyka, ponieważ stanowi dla niej alternatywę na wypadek fiaska rozmów z Ajaksem w sprawie sprowadzenia utalentowanego 19-letniego zawodnika.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy