Bayern Monachium woli Desta od Semedo

Bayern Monachium woli Desta od Semedo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Sergiño Dest pozostaje numerem jeden na liście życzeń Bayernu Monachium w kontekście wzmocnienia linii defensywnej - poinformował „Sport”.

Aktualny mistrz Niemiec jest w dalszym ciągu nastawiony na sprowadzenie trzykrotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych na Allianz Arenę przed startem nowego sezonu.

„Bawarczycy” upatrują w wychowanku Ajaksu Amsterdam młodego i perspektywicznego zawodnika, który mógłby w niedalekim czasie odgrywać jedną z kluczowych ról w szeregach Bayernu.

Dziennikarze „Sportu” uważają, że z tego też powodu drużyna z Monachium nie wykazuje na tyle poważnego zainteresowania usługami Nélsona Semedo, który jest nie tylko starszy od Sergiño Desta, ale także droższy, ponieważ FC Barcelona wycenia go na przynajmniej 40 milionów euro.

Z kolei Amerykanin ma być do wyciągnięcia z holenderskiego zespołu za 30 milionów euro.

Mimo to ekipa z Niemiec w dalszym ciągu przygląda się sytuacji Portugalczyka, ponieważ stanowi dla niej alternatywę na wypadek fiaska rozmów z Ajaksem w sprawie sprowadzenia utalentowanego 19-letniego zawodnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy