Bayern Monachium wykorzysta okazję? Może sięgnąć po spadkowicza Premier League!

Bayern Monachium wykorzysta okazję? Może sięgnąć po spadkowicza Premier League!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Przedstawiciele „Bawarczyków” wykazują zainteresowanie usługami Maxa Aaronsa z Norwich City - poinformowała niemiecka telewizja Sky.

Ekipa z Allianz Areny rozgląda się od dłuższego czasu na rynku transferowym za utalentowany prawym obrońcą.

Do tej pory panowało w mediach przekonanie, że w tym aspekcie mistrzowi Niemiec zależy najbardziej na nawiązaniu współpracy z Sergiño Destem z Ajaksu Amsterdam.

Klub z Holandii nie zamierza jednak oddawać bez walki jednego ze swoich najbardziej obiecujących graczy i jest w stanie zgodzić się na sprzedaż 19-latka po otrzymaniu propozycji opiewającej na około 30 milionów euro.

Bayern Monachium nie jest skory do wyłożenia takiej sumy i dlatego zaczął rozglądać się za inną opcją w kontekście wzmocnienia linii defensywnej.

Dziennikarze z telewizji Sky uważają, że oczekiwaniom stawianym przez „Bawarczyków” mógłby sprostać Max Aarons z Norwich City.

Młodzieżowy reprezentant Anglii nie miał zbyt wielu możliwości do wykazania się pełnią swoich umiejętnościami w szeregach „Kanarków”, które po zaledwie jednym sezonie zakończyły swoją przygodę z Premier League.

Sam 20-latek pozostawił jednak po sobie dobre wrażenie i dlatego przed kilkoma miesiącami jego nazwisko przejawiało się w kontekście zasilenia szeregów Borussii Dortmund czy Tottenhamu.

Wówczas przedstawiciele ekipy z Carrow Road oczekiwali za swojego wychowanka ponad 50 milionów euro. Teraz jednak po spadku z Premier League mają zgodzić się na ewentualną sprzedaż Aaronsa za zdecydowanie niższa sumę.

Wspomniane źródło przekonuje, że Norwich City może przystać na odejście prawego obrońcy nawet za 20 milionów euro, które byłby skłonny wyłożyć Bayern.

Utalentowany defensor wystąpił w 40 spotkaniach „Kanarków” w zakończonym sezonie i zanotował w nich dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1 FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy