Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika

Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sponichi

Bayern Monachium dołączył do grona zespołów zainteresowanych pozyskaniem Daichiego Kamady z Eintrachtu Frankfurt - donosi „Sponichi”.

Reprezentant Japonii prezentuje się w ostatnich miesiącach znakomicie w barwach niemieckiego klubu i na dodatek pokazał się z bardzo dobrej strony na katarskim mundialu.

Dzięki temu ofensywny pomocnik znalazł się na radarze pokaźnej liczby mocniejszych europejskich drużyn. Wśród nich są między innymi FC Barcelona, Borussia Dortmund czy Tottenham.

A teraz „Sponchi” przekonuje, że do stawki ekip zabiegających o Daichiego Kamadę dołączył Bayern Monachium.

Każdy z tych zespołów postara się nie przepuścić okazji do sprowadzenie wartościowego zawodnika, którego kontrakt z obecnym pracodawcą wygasa wraz z końcem czerwca 2023 roku.

Tym samym 26-letni piłkarz może swobodnie negocjować warunki umowy z każdym klubem, który zechce go pozyskać.

Japończyk nie śpieszy się na razie z podjęciem jakichkolwiek decyzji i skupia na grze dla Eintrachtu Frankfurt.

Pokazują to osiągnięte przez niego statystyki na obecnym etapie zmagań w postaci zanotowanych dwunastu trafień oraz pięciu asyst w 26 rozegranych meczach.

Ofensywny pomocnik nie zamyka się jednocześnie na ewentualne przedłużenie współpracy z „Orłami”. A te mają wystarczające argumenty ku temu, by zatrzymać w swoich szeregach kluczowych graczy, co pokazuje ostatni przypadek przedłużenia kontraktu z Kevinem Trappem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy