Bayern przechwyci transfer Camavingi?!

Bayern przechwyci transfer Camavingi?! fot. Eduardo Camavinga [Instagram]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Jak informuje „AS”, Eduardo Camavinga niecierpliwi się coraz bardziej w oczekiwaniu na wymarzony transfer do Realu Madryt. To próbuje wykorzystać Bayern Monachium, który w ciągu kilku ostatnich dni znaczący przybliżył się do zakontraktowania piłkarza Stade Rennes.

Wielkim faworytem do pozyskania 17-latka w ostatnich miesiącach był nie kto inny jak aktualny mistrz Hiszpanii. Koronakryzys sprawił jednak, że „Los Blancos” postanowili poczekać z zamknięciem operacji, co potencjalnie może przesądzić o stracie jednego z głównych celów transferowych.

Ekipa z Madrytu wstępnie odłożyła transfer na następny rok, choć w przypadku powodzenia misji sprzedażowej, niewykluczone, że Hiszpanie postarają się o angaż Francuza jeszcze tego lata. To pozwala innym klubom na skuteczne dołączenie do walki o defensywnego pomocnika.

Według „AS-a” czasowe wyłączenie z wyścigu Realu Madryt starają się wykorzystać Paris Saint-Germain oraz Bayern Monachium, a Niemcy są na dobrej drodze, aby przekonać utalentowanego zawodnika do zaakceptowania ich oferty. To sprawia, że właśnie „Gwiazda Południa” jest nowym faworytem, jeśli chodzi o zakontraktowanie Camavingi.

Powyższe źródło uzupełnia te informacje o fakt, że do niedawna reprezentant „Trójkolorowych” U-21 skłaniał się bardziej ku podpisaniu nowego kontraktu ze Stade Rennes. Problem w tym, że klub nie przedstawił mu żadnej propozycji, gdyż czeka na rozwój wydarzeń odnośnie ewentualnego awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W konsekwencji gracz ponownie zaczął myśleć o zmianie pracodawcy, a Bundesliga mocno go kusi.

Lewonożny 17-latek w kampanii 2019/2020 rozegrał 36 meczów. Swoją obecność zaznaczył trafieniem oraz dwoma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy