Bayern rozważa pozyskanie Édera Militão

Bayern rozważa pozyskanie Édera Militão
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Bayern dołączył do grona klubów zainteresowanych Éderem Militão - informuje portal Goal.com.

Monachijczycy są pogodzeni z letnim odejściem  Davida Alaby. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, kilka źródeł uważa, że nowym klubem Austriaka będzie Real Madryt. Niewykluczone, że po przenosinach 28-latka do „Królewskich” Bayern postara się o innego defensora hiszpańskiego klubu.

Éderem Militão interesują się również Juventus, Tottenham i Borussia Dortmund. Żaden z tych klubów nie przedstawił jednak jeszcze za niego oficjalnej oferty. Bayern również tego nie zrobił, ale zaczął poważnie analizować taki ruch.

22-letni środkowy obrońca trafił do Realu w 2019 roku z FC Porto, które otrzymało za niego aż 50 milionów euro. Brazylijczyk rozegrał od tamtej pory raptem 23 spotkania. W obecnym sezonie opuścił trochę meczów przez problemy zdrowotne, ale ostatnio po prostu siada na ławce rezerwowych.

Pod znakiem zapytania stoi forma potencjalnego transferu. Kontrakt defensora z Realem jest ważny do 30 czerwca 2025 roku, a wydane na niego wielkie pieniądze nie będą ułatwiały dojścia do porozumienia przez „Królewskich” z innymi klubami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy