Bayern z ofertą za reprezentanta Chorwacji

Bayern z ofertą za reprezentanta Chorwacji
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Vecernji List

Bayern nie rezygnuje z planów sprowadzenia Vedrana Ćorluki.

Niemiecki klub próbował sprowadzić Chorwata już w zimowym oknie transferowym, gdy w Monachium trwało nerwowe poszukiwanie obrońcy, który wypełni braki kadrowe spowodowane kontuzjami Javiego Martineza i Jerome Boatenga. Wówczas 30-latek odmówił Bawarczykom, nie chcąc być krótkoterminową inwestycją.

"Vecernji List" donosi jednak, że doświadczony defensor figuruje także w planach przyszłego trenera Bayernu, Carlo Ancelottiego. Włoch pragnie wzmocnić formację obronną, by uniknąć w przyszłości sytuacji, w której musiałby eksperymentować z ustawieniem na wypadek kolejnej plagi urazów czy zawieszeń. 

Wspomniane źródło podaje, że Lokomotiw zaakceptuje ofertę w okolicach ośmiu milionów euro, a i sam Ćorluka myśli o podjęciu nowego wyzwania w swej karierze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy