Bayern znowu chce Hudsona-Odoia

Bayern znowu chce Hudsona-Odoia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Według Sky Sport Bayern ponownie interesuje się Callumem Hudsonem-Odoiem.

Swego czasu Bayern bardzo chciał pozyskać angielskiego skrzydłowego Chelsea. Monachijczycy złożyli za niego kilka ofert. Najwyższa bądź jedna z najwyższych opiewała na 46 milionów euro. Ostatecznie do transferu nie doszło, a Hudson-Odoi związał się nowym kontraktem z londyńczykami. Jest on ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Zdaniem Sky Sport ostatnie ruchy transferowe Chelsea sprawiły, że 19-latek zaczął znowu zastanawiać się nad swoją przyszłością. Zawodnik chciałby zostać wypożyczony do innej drużyny. Bayern jest zainteresowany takim ruchem, ale w umowę musiałaby zostać wpisana opcja wykupu.

Władze mistrza Niemiec kontaktowały się już z przedstawicielami piłkarza. Na razie nie złożyły one konkretnej propozycji działaczom Chelsea. Z całą pewnością chcą jednak pozyskać tego lata jeszcze jednego skrzydłowego.

Hudson-Odoi znajduje się również na celownikach Juventusu i RB Lipsk. Temu drugiemu klubowi może być jednak ciężko go wypożyczyć.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Thiago Cionek piłkarzem Regginy OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy