BBC: Celtic dał zielone światło. Rodgers o krok od powrotu do Premier League!

BBC: Celtic dał zielone światło. Rodgers o krok od powrotu do Premier League!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: BBC | Daily Mirror

Brendan Rodgers w najbliższym czasie może zostać ogłoszony nowym menedżerem Leicester City.

Wczoraj informowaliśmy, że 46-latek jest pożądany na King Power Stadium, a „Lisy” są gotowe wydać na jego pozyskanie 7,5 miliona funtów. Natomiast dzisiaj angielskie media donoszą, w tym m.in. BBC, że Irlandczyk otrzymał zgodę od Celticu na odejście do Leicester City.

Dodajmy, że w gronie kandydatów do przejęcia schedy po zwolnionym Claudzie Puelu wymieniano m.in. Rafaela Beníteza i Roberto Martíneza. Wszystko wskazuje jednak na to, że nowym szkoleniowcem angielskiego klubu będzie Brendan Rodgers.

Już jutro Celtic zmierzy się z Hearts, a zespół w tym spotkaniu ma poprowadzić John Kennedy, asystent ex-trenera Liverpoolu. Tym samym oficjalne ogłoszenie 46-latka nowym menedżerem „Lisów” powinno być kwestią najbliższych godzin. Następcą Rodgersa w Szkocji do końca sezonu ma być Neil Lennon.

Rodgers pełni funkcję trenera „The Bhoys” od maja 2016 roku. Jak dotąd poszerzył on klubową gablotę o siedem trofeów. W 169 meczach odniósł 118 zwycięstw i zaliczył 25 remisów. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy