Bećir Omeragić na celowniku Lazio

Bećir Omeragić na celowniku Lazio fot. Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Na celowniku Lazio znalazł się Bećir Omeragić, o czym informuje CalcioMercato.com.

Formacja defensywna Lazio od początku tego sezonu pozostawia wiele do życzenia. Do tej pory rozegrano łącznie 25 meczów, a ekipa Maurizio Sarriego straciła w nich aż 39 goli. To drugi najgorszy rezultat, jeśli chodzi o zespoły z górnej połówki tabeli.

Z tego powodu wydaje się, że priorytetem jest transfer środkowego obrońcy. Niewykluczone, że do stolicy trafi latem Bećir Omeragić.

O sprawie informuje CalcioMercato.com. Według informacji podawanych przez to źródło zawodnik pozostaje od dawna pod bacznym okiem skautów Lazio i są oni zadowoleni z jego dotychczasowych postępów. Być może zatem to właśnie on latem dołączy do szóstej siły Serie A.

Okazuje się jednak, że chętnych na 20-latka jest więcej, bo jakiś czas temu zainteresowanie nim sygnalizowały Inter Mediolan oraz AC Milan.

Urodzony w Genewie zawodnik występuje obecnie w FC Zürich. W tym sezonie rozegrał dla tej ekipy łącznie 23 mecze, a jego dorobek to jedna asysta.

Kontrakt wiąże go z obecnym zespołem do 30 czerwca 2023 roku.

Omeragić to czterokrotny reprezentant Szwajcarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy