Belgijski talent w Tottenhamie

Belgijski talent w Tottenhamie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Ismail Azzaoui, uchodzący za wielki talent, zgodził się ponoć na warunki kontraktu zaproponowane mu przez Tottenham Hotspur.

16-letni Belg reprezentuje obecnie barwy Anderlechtu Bruksela, jednak wszystko wskazuje na to, że wkrótce przeniesię się do Anglii. Walkę o podpis z jego aktualnym klubem wygrał bowiem Tottenham, który w ostatnim czasie bacznie obserwuje utalentowanych nastolatków. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że z "Kogutami" najprawdopodobniej zwiąże się nadzieja nigeryjskiej piłki, Musa Yaha

Azzaoui jest młodzieżowym reprezentantem Belgii, występującym na pozycji pomocnika. W kraju, który ostatnio może poszczycić się ogromną falą uzdolnionych piłkarzy, jest uważany za jednego z najlepszych zawodników w swoim roczniku. 

Jeśli Azzaoui faktycznie przeniesie się na White Hart Lane, skuszony perspektywą gry w Premier League i większymi pieniędzmi od tych, które czekają go w Anderlechcie, spotka tam swoich rodaków. Mowa oczywiście o Mousie Dembele, Janie Vertonghenie, a także Nacerze Chadlim, którzy z pewnością pomogą zawodnikowi w aklimatyzacji. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy