Belgijski talent w Tottenhamie

Belgijski talent w Tottenhamie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Ismail Azzaoui, uchodzący za wielki talent, zgodził się ponoć na warunki kontraktu zaproponowane mu przez Tottenham Hotspur.

16-letni Belg reprezentuje obecnie barwy Anderlechtu Bruksela, jednak wszystko wskazuje na to, że wkrótce przeniesię się do Anglii. Walkę o podpis z jego aktualnym klubem wygrał bowiem Tottenham, który w ostatnim czasie bacznie obserwuje utalentowanych nastolatków. Jeszcze niedawno informowaliśmy, że z "Kogutami" najprawdopodobniej zwiąże się nadzieja nigeryjskiej piłki, Musa Yaha

Azzaoui jest młodzieżowym reprezentantem Belgii, występującym na pozycji pomocnika. W kraju, który ostatnio może poszczycić się ogromną falą uzdolnionych piłkarzy, jest uważany za jednego z najlepszych zawodników w swoim roczniku. 

Jeśli Azzaoui faktycznie przeniesie się na White Hart Lane, skuszony perspektywą gry w Premier League i większymi pieniędzmi od tych, które czekają go w Anderlechcie, spotka tam swoich rodaków. Mowa oczywiście o Mousie Dembele, Janie Vertonghenie, a także Nacerze Chadlim, którzy z pewnością pomogą zawodnikowi w aklimatyzacji. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO] Bundesliga: Mamadou Doucouré zadebiutował po CZTERECH latach oczekiwań. Specjalna celebracja [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy