Belgowie mają chrapkę na francuskiego obrońcę. Roberto Martínez już się z nim skontaktował

Belgowie mają chrapkę na francuskiego obrońcę. Roberto Martínez już się z nim skontaktował
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport/Voetbalmagazine I Ouest France

19-letni Adrien Truffert z Rennes znalazł się na celowniku belgijskiej federacji.

Lewy obrońca zadebiutował w tym sezonie w pierwszym zespole Rennes i już uzbierał w nim 25 występów (gol i cztery asysty). Dobra dyspozycja młodego defensora sprawiła, że zainteresowali się nim Belgowie.

Truffert urodził się w Liège, ale jako kilkulatek przeniósł się z rodzicami do Francji. Do tej pory grał on w reprezentacjach tego kraju U-18, U-19 oraz U-21. Tej ostatniej pomógł w dwóch meczach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy i wydaje się, że znajdzie się on w kadrze na rozpoczynający się pod koniec marca turniej.

Chrapkę na niego mają jednak również Belgowie. Sprawa ma być poważna. Sport/Voetbalmagazine, ale i kilka innych źródeł z Belgii i Francji informuje, że z zawodnikiem kontaktował się już prowadzący „Czerwone Diabły” Roberto Martínez. Szkoleniowcowi brakuje lewych obrońców.

Jak czytamy, Truffertowi schlebia zainteresowanie ze strony Belgów, ale na razie nie podjął żadnej decyzji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy