Bellerín na celowniku Barcelony

Bellerín na celowniku Barcelony
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Deportivo

FC Barcelona zamierz sprowadzić latem Héctora Bellerína.

„Blaugrana” ma poważne problemy z prawą stroną obrony. Latem zeszłego roku klub po ośmiu latach opuścił Dani Alves, który zdecydował przenieść się do Juventusu. Niedawno z kolei poważnej kontuzji doznał Aleix Vidal. Hiszpan nabierał wiatru w żagle i prezentował się z dobrej strony, ale uraz kostki wykluczy go z gry do końca sezonu. To zmusza Katalończyków do poszukiwań.

Klub z Camp Nou zamierza sprowadzić w awaryjnym trybie dodatkowego zawodnika jeszcze przed zakończeniem obecnego sezonu. Faworytem na ten moment jest Juanfran z Deportivo La Coruña, ale dyrektorzy „Barçy” snują też dalsze plany na lato. Wtedy klub miałby wzmocnić zawodnik Arsenalu, Héctor Bellerín.

„Mundo Depoertivo” informuje, że Barcelonie bardzo zależy na sprowadzeniu zawodnika, ponieważ ten dobrze zna wymagania panujące w klubie. 21-latek wychowywał się w szkółkach „Dumy Katalonii” zanim przeniósł się do Anglii. Luis Enrique chciał sprowadzić defensora już w zeszłym roku, ale wtedy na przeszkodzie stanęli „Kanonierzy”. Bellerín podpisał niedawno kontrakt ważny do końca czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy