Belotti następcą Ibrahimovicia?

Belotti następcą Ibrahimovicia? fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Manchester United wytypował Andreę Belottiego na następcę Zlatana Ibrahimovicia.

José Mourinho zamierza poważnie zainwestować w letnie transfery, a jego priorytetem będzie sprowadzenie klasowego napastnika. Kontrakt Zlatana Ibrahimovicia wygasa wraz z końcem sezonu, lecz nie wiadomo czy zostanie on przedłużony zważywszy na poważną kontuzję zawodnika. Szwed zerwał więzadła w prawym kolanie i do gry wróci najwcześniej w przyszłym sezonie, a to wymusza na United poszukiwanie jego następcy.

Zadanie zastąpienia 35-latka miałoby zostać powierzone Andrei Belottiemu. Snajper Torino przewodzi klasyfikacji strzelców Serie A wraz z Edinem Dzeko i menedżer „Czerwonych Diabłów” widzi w nim odpowiednie wzmocnienie ofensywy. Anglicy mieli już kontaktować się w jego sprawie, ale czeka ich spory wydatek. Działacze „Granaty” nie wyobrażają sobie bowiem innego scenariusza, niż sprzedaż gwiazdy za klauzulę znajdującą się w jej kontrakcie, czyli za 100 milionów euro.

Innym napastnikiem często łączonym z Manchesterem United jest Antoine Griezmann. Klub z Old Trafford od dłuższego czasu prowadził rozmowy w jego sprawie, ale ostatnio do transferu Francuza znacznie zbliżył się lokalny rywal „Czerwonych Diabłów” - City.

Belotti rozgrywa swój najlepszy sezon w dotychczasowej karierze. W 32 rozegranych spotkaniach zdobył już 27 goli, w tym 25 w Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy