Ben Arfa zagra we Włoszech?!

Ben Arfa zagra we Włoszech?! fot. Rennes
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport | L’Équipe

Jak wynika z doniesień włoskich mediów, UC Sampdoria skontaktowała się z Hatemem Ben Arfą.

Nim wygasa umowa 32-latka ze Stade Rennes, wielce prawdopodobne wydawało się, że będzie on kontynuował swoją karierę w Hiszpanii. O Francuza zabiegały wówczas Real Betis i Sevilla, a zawodnikowi najbliżej miało być do tej pierwszej ekipy. Problem w tym, że w „Los Verdiblancos” doszło do ogromnych roszad, a klub opuścili już Lorenzo Serra Ferrer i Quique Setién, to zmieniło nastawienie ofensywnego pomocnika, który postanowił otworzyć się na nowe opcje.

Jedną z nich była przeprowadzka do Espanyolu, lecz teraz na horyzoncie pojawiła się oferta z Sampdorii. Co najważniejsze, Hatem Ben Arfa nie odrzuca możliwości wyjazdu do Włoch, dlatego rozpoczęto rozmowy na temat zawarcia dwuletniej umowy.

Pomimo tego, że strony są dopiero na starcie negocjacji, ekipa z Genui jest dobrej myśli i liczy, że wkrótce uda się jej pozyskać niezwykle doświadczonego gracza, który ma na swoim koncie 15 występów w seniorskiej reprezentacji „Trójkolorowych”.

W sezonie 2018/2019 piłkarz, który poza nominalną pozycją, może zająć miejsce na obu skrzydłach, rozegrał 41 spotkań, strzelił dziewięć goli i posłał sześć ostatnich podań.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy