Benatia: Czuję się zdradzony przez Allegriego

Benatia: Czuję się zdradzony przez Allegriego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Football Italia

Medhi Benatia udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat minionych miesięcy.

33-latek, który od stycznia 2019 roku występuje w Al Duhail nadal wspomniana czasy, kiedy występował w Juventusie. Jak sam przyznał, ma spory żal do Massimiliano Allegriego za końcówkę sezonu 2017/2018.

- Tydzień po porażce z Napoli, kiedy gola strzelił Koulibaly, miałem fatalny okres. To było okropne dla wszystkich fanów, ale też dla mnie. Tym bardziej że wcześniej radziłem sobie świetnie. Do straty bramki byłem jednym z lepszych na boisku. Jeden błąd zaważył o całym obrazie mojego występu.

- Później przyszedł mecz z Interem. Okazało się, że trener nie znalazł dla mnie miejsca w składzie. Na szczęście udało nam się wygrać, ale ja nie czułem się z tym wszystkim dobrze. Wcześniej grałem pomimo kontuzji, a później, kiedy przydarzył się gorszy moment, to poszedłem w odstawkę. Czułem się wówczas zdradzony przez Allegriego - twierdzi.

Pół roku później Benatia został sprzedany do Al Duhail za kwotę ośmiu milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy