Benatia: Czuję się zdradzony przez Allegriego

Benatia: Czuję się zdradzony przez Allegriego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Football Italia

Medhi Benatia udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat minionych miesięcy.

33-latek, który od stycznia 2019 roku występuje w Al Duhail nadal wspomniana czasy, kiedy występował w Juventusie. Jak sam przyznał, ma spory żal do Massimiliano Allegriego za końcówkę sezonu 2017/2018.

- Tydzień po porażce z Napoli, kiedy gola strzelił Koulibaly, miałem fatalny okres. To było okropne dla wszystkich fanów, ale też dla mnie. Tym bardziej że wcześniej radziłem sobie świetnie. Do straty bramki byłem jednym z lepszych na boisku. Jeden błąd zaważył o całym obrazie mojego występu.

- Później przyszedł mecz z Interem. Okazało się, że trener nie znalazł dla mnie miejsca w składzie. Na szczęście udało nam się wygrać, ale ja nie czułem się z tym wszystkim dobrze. Wcześniej grałem pomimo kontuzji, a później, kiedy przydarzył się gorszy moment, to poszedłem w odstawkę. Czułem się wówczas zdradzony przez Allegriego - twierdzi.

Pół roku później Benatia został sprzedany do Al Duhail za kwotę ośmiu milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy