Benfica Lizbona nie ściągnie Omara Abdulrahmana

Benfica Lizbona nie ściągnie Omara Abdulrahmana
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The National

Omar Abdulrahman odrzucił ofertę transferu do zespołu z Lizbony i na razie nie zamierza opuszczać Al Alin.

Utalentowany rozgrywający reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabski jest obecnie najbardziej rozchwytywanym piłkarzem młodego pokolenia w swoim kraju. Skauci z Portugalii wypatrzyli go już dawno, a jego występ na Pucharze Zatoki Perskiej utwierdził ich w przekonaniu, że idealnie wpasowałby się on do koncepcji gry Jorge Jesusa.

Ale niestety, 21-latek na razie nie jest zainteresowany zmianą barw klubowych.

- Tak, dostałem ofertę rocznego kontraktu z Lizbony, ale priorytetem pozostaje dla mnie gra w Al Ain. Jestem w nim szczęśliwy i chcemy razem zdobyć każde mistrzostwo. Szejk Hazza ufa mi w pełni i wierzy, że poprowadzę klub do trofeów. - powiedział Abdulrahman.

Pomocnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie zamierza jednak wiecznie grać w rodzimej lidze.

- Jestem jeszcze młody, mogę wiele osiągnąć w przyszłości. Później zobaczymy, jeśli otrzymam już więcej ofert to rozważę możliwość odejścia do innego zespołu. - dodał piłkarz.

Mimo wszystko, nie tak dawno Omar marzył o przejściu do Manchesteru City, które już było dogadane z zawodnikiem oraz Al Alin, ale niestety, 21-latek nie dostał pozwolenia na pracę w Anglii.

- To byłby zaszczyt mieć szansę gry w Manchesterze City. Trudno byłoby trenować z takimi zawodników, którzy wygrali mistrzostwo Premier League, ale to jest moje marzenie, aby to zrobić. W ostatnim czasie nauczyłem się wiele, nie tylko na boisku, ale tez poza nim. zakończył Abdulrahman.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy