Benfica Lizbona nie ściągnie Omara Abdulrahmana

Benfica Lizbona nie ściągnie Omara Abdulrahmana
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The National

Omar Abdulrahman odrzucił ofertę transferu do zespołu z Lizbony i na razie nie zamierza opuszczać Al Alin.

Utalentowany rozgrywający reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabski jest obecnie najbardziej rozchwytywanym piłkarzem młodego pokolenia w swoim kraju. Skauci z Portugalii wypatrzyli go już dawno, a jego występ na Pucharze Zatoki Perskiej utwierdził ich w przekonaniu, że idealnie wpasowałby się on do koncepcji gry Jorge Jesusa.

Ale niestety, 21-latek na razie nie jest zainteresowany zmianą barw klubowych.

- Tak, dostałem ofertę rocznego kontraktu z Lizbony, ale priorytetem pozostaje dla mnie gra w Al Ain. Jestem w nim szczęśliwy i chcemy razem zdobyć każde mistrzostwo. Szejk Hazza ufa mi w pełni i wierzy, że poprowadzę klub do trofeów. - powiedział Abdulrahman.

Pomocnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie zamierza jednak wiecznie grać w rodzimej lidze.

- Jestem jeszcze młody, mogę wiele osiągnąć w przyszłości. Później zobaczymy, jeśli otrzymam już więcej ofert to rozważę możliwość odejścia do innego zespołu. - dodał piłkarz.

Mimo wszystko, nie tak dawno Omar marzył o przejściu do Manchesteru City, które już było dogadane z zawodnikiem oraz Al Alin, ale niestety, 21-latek nie dostał pozwolenia na pracę w Anglii.

- To byłby zaszczyt mieć szansę gry w Manchesterze City. Trudno byłoby trenować z takimi zawodników, którzy wygrali mistrzostwo Premier League, ale to jest moje marzenie, aby to zrobić. W ostatnim czasie nauczyłem się wiele, nie tylko na boisku, ale tez poza nim. zakończył Abdulrahman.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy