Benítez: Nie mam problemu z Behramim i Callejónem

Benítez: Nie mam problemu z Behramim i Callejónem
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Tuttosport

Rafa Benítez zbagatelizował ostatnie problemy z José Callejónem i Valonem Behramim. Hiszpan zapewnił, że obydwu zawodników nadal widzi w składzie swojej drużyny.

Nie milkną echa zamieszania, które miało miejsce na niedzielnym treningu Napoli. Więcej o zdarzeniu można przeczytać TUTAJ.

Całe zdarzenie zbagatelizował trener włoskiego klubu, Rafa Benítez, który jednoznacznie określił, że zarówno jego rodak, jak i reprezentant Szwajcarii nadal są ważnym członkami jego zespołu.

- Słyszałem, że wielu z was pisze o sprawie Callejóna i Behramiego. To żaden news, a wy jedynie chcecie zrobić zamieszanie - powiedział do dziennikarzy hiszpański szkoleniowiec. 

Benítez stanowczo zaprzeczył też możliwości sprzedaży hiszpańskiego skrzydłowego do ekipy mistrzów Hiszpanii, Atlético Madryt: - To ja sprowadzałem José do Napoli i chciałem, żeby grał w reprezentacji. Ostatnio zabrakło mu trochę intensywności na treningu. Tyle. Nic wielkiego. Dostaliśmy ofertę z Madrytu, ale ją odrzuciliśmy - poinformował szkoleniowiec. 

Hiszpan skomentował również sytuację na rynku transferowym: - Do zakończenia okienka jest jeszcze miesiąc. To dużo czasu. Ale zapewniam, że z wszystkich klubów i piłkarzy, o których się spekuluje w kontekście Napoli tylko 10 procent jest sensownych i prawdziwych.

- Mascherano? Rozmawiałem z nim, ale to nie były konkretne rozmowy o kontrakcie czy jakichś tam liczbach. Po prostu go lubię. Ale lubię również Kim Besinger - zażartował Benitez. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy