Benzema błyskawicznie odpowiada prezesowi francuskiej federacji. „Noël,…”

Benzema błyskawicznie odpowiada prezesowi francuskiej federacji. „Noël,…”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Karim Benzema I Twitter

Karim Benzema odniósł się do wypowiedzi prezesa francuskiej federacji, Noëla Le Graëta, na swój temat.

Le Graët został dzisiaj zapytany o powrót napastnika Realu Madryt do reprezentacji Francji, całkowicie zamykając przed nim drzwi do kadry. - Benzema jest bardzo dobrym piłkarzem. Nigdy nie kwestionowałem jego umiejętności boiskowych. Wręcz przeciwnie. Występami w barwach Realu udowadnia, że wciąż jest jednym z najlepszych zawodników świata na swojej pozycji. Jego przygoda z reprezentacją Francji dobiegła jednak końca - przyznał działacz. Piłkarz postanowił mu odpowiedzieć.

„Noël, myślałem, że nie ingerujesz w decyzje podejmowane przez selekcjonera. Wiedz, że ja i tylko ja zdecyduję o zakończeniu międzynarodowej kariery. Jeśli uważasz, że skończyłem, pozwól mi zagrać dla jednego z krajów, do występów dla którego się kwalifikuję i zobaczymy” - napisał Benzema na Twitterze.

Przypomnijmy, że przygodę 31-latka z kadrą zakończył w 2015 roku skandal obyczajowy. Benzema wziął udział w szantażu, który miał na celu wymuszenie pieniędzy od Mathieu Valbueny w zamian za nieujawnianie sekstaśmy z jego udziałem.

Wcześniej Benzema rozegrał 81 spotkań w reprezentacji. Strzelił w nich 27 goli.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy