Berardi odrzucił ofertę!

Berardi odrzucił ofertę!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: FCInterNews.It

Sassuolo potwierdziło, że Domenico Berardi odrzucił możliwość przenosin do Juventusu.

Młodzieżowy reprezentant Włoch pozostawał wcześniej, na zasadzie współwłasności, w rękach zarówno "Starej Damy", jak i Sassuolo, jednak ostatniego lata Juventus sprzedał swoją połowę karty, a w umowie zawarto klauzula odkupu wartą 25 milionów euro. Od wielu tygodni sugerowano, że zespół z Turynu zamierza ją aktywować. Cztery dni temu mistrzowie Serie A dali rzekomo Berardiemu ultimatum, by ten jak najszybciej podjął decyzję o swojej przyszłości. Zawodnik szybko zastosował się do tego polecenia, ale raczej nie sposób, którego oczekiwali działacze "Bianconerich". 

- Mogę potwierdzić, że Berardi odrzucił możliwość przenosin do Juventusu, więc zostanie z nami. Czy Inter ma szansę go pozyskać? Nie, absolutnie nie. Domenico nie odejdzie tam, nie jest moim zamiarem sprzedać go do tego klubu - powiedział prezydent Sassuolo Giorgio Squinzi. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy