Berbatow chce wrócić do Premier League. Jest na niego chętny!

Berbatow chce wrócić do Premier League. Jest na niego chętny!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC Radio 5 | Sky Sports

Dymitar Berbatow przyznał, że chciałby jeszcze w swojej karierze zagrać w Premier League. Być może wkrótce będzie miał na to okazję.

Doświadczony napastnik od początku lipca poszukuje nowego klubu po tym, jak rozstał się z PAOK-iem. Bułgar w minionym rozgrywkach wystąpił w 25 spotkaniach greckiego zespołu, w których zdobył pięć goli. Mimo przyzwoitych statystyk włodarze ekipy z Salonik nie zdecydowali się związać z zawodnikiem na kolejny sezon.

35-latek już dość długo znajduje się poza grą, ale nadal liczy na angaż w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

- Kiedy raz zagra się w Premier League, to później nie chce się już występować w innych ligach. Jestem na takim etapie kariery, że chciałbym zagrać w drużynie, w której moje doświadczenie i wiedza przydałoby się innym. Mogę pomóc rozwijać się młodszym zawodnikom i dzięki temu czynić zespół silniejszym - powiedział Berbatow.

Niewykluczone, że marzenie doświadczonego zawodnika wkrótce się spełni, ponieważ znajduje się w kręgu zainteresowań Swansea City, o czym poinformował sam menadżer „Łabędź”.

- Poznałem go i wiem, że chciałby wrócić jeszcze do Premier League. Rozmawiamy na jego temat w klubie i znajduje się on na naszym radarze, podobnie jak wielu innych piłkarzy - powiedział Bob Bradley.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy