Berbatow chce wrócić do Premier League. Jest na niego chętny!

Berbatow chce wrócić do Premier League. Jest na niego chętny!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC Radio 5 | Sky Sports

Dymitar Berbatow przyznał, że chciałby jeszcze w swojej karierze zagrać w Premier League. Być może wkrótce będzie miał na to okazję.

Doświadczony napastnik od początku lipca poszukuje nowego klubu po tym, jak rozstał się z PAOK-iem. Bułgar w minionym rozgrywkach wystąpił w 25 spotkaniach greckiego zespołu, w których zdobył pięć goli. Mimo przyzwoitych statystyk włodarze ekipy z Salonik nie zdecydowali się związać z zawodnikiem na kolejny sezon.

35-latek już dość długo znajduje się poza grą, ale nadal liczy na angaż w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

- Kiedy raz zagra się w Premier League, to później nie chce się już występować w innych ligach. Jestem na takim etapie kariery, że chciałbym zagrać w drużynie, w której moje doświadczenie i wiedza przydałoby się innym. Mogę pomóc rozwijać się młodszym zawodnikom i dzięki temu czynić zespół silniejszym - powiedział Berbatow.

Niewykluczone, że marzenie doświadczonego zawodnika wkrótce się spełni, ponieważ znajduje się w kręgu zainteresowań Swansea City, o czym poinformował sam menadżer „Łabędź”.

- Poznałem go i wiem, że chciałby wrócić jeszcze do Premier League. Rozmawiamy na jego temat w klubie i znajduje się on na naszym radarze, podobnie jak wielu innych piłkarzy - powiedział Bob Bradley.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Kwalifikacje mundialowe z Ameryki Południowej w polskiej telewizji Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy