Bereszyński też zmieni klub?!

Bereszyński też zmieni klub?! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Bartosz Bereszyński znalazł się w kręgu zainteresowań Torino - uważa „Tuttosport”.

Od pewnego czasu możemy przeczytać w polskich oraz zagranicznych mediach, że Karol Linetty szykuje się do opuszczenia szeregów Sampdorii na rzecz kontynuowania swojej kariery w Torino.

Niewykluczone, że razem w nim tą podróż uda się także Bartosz Bereszyński. Dziennikarze „Tuttosport” przekonują, że przedstawiciele klubu zamierzają ułatwić Marco Giampaolo jak najszybsze wdrożenie swojej taktyki za pomocą sprowadzenia do drużyny dobrze znanych mu zawodników, a za takich uchodzą właśnie dwaj Polacy, którzy mieli okazję z nim współpracować właśnie w ekipie z Genui.

Wspomniane źródło dodaje jednocześnie, że sprowadzenie bocznego obrońcy do zespołu „Byków” będzie znacznie trudniejsze niż w przypadku środkowego pomocnika, ponieważ ten jest związany z Sampdorią do 30 czerwca 2023 roku i nic nie wskazuje obecnie na to, aby „Blucerchiati” chcieli przedwcześnie rozstać się z 28-latkiem.

Bereszyński trafił na Stadio Luigi Ferraris w styczniu 2017 roku z Legii Warszawa za blisko dwa miliony euro.

Od tego czasu reprezentant Polski wystąpił w 102 meczach włoskiego klubu i zaliczył w nich pięć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy