Berlusconi wbija szpilę działaczom Milanu. „Powiedzmy tylko, że kibicowałem im, gdy byli jeszcze piłkarzami”

Berlusconi wbija szpilę działaczom  Milanu. „Powiedzmy tylko, że kibicowałem im, gdy byli jeszcze piłkarzami” fot. Wikipedia
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Silvio Berlusconi nie jest przekonany co do pracy wykonywanej przez Paolo Maldiniego i Zvonimira Bobana.

W ostatnich latach w czerwonej części Mediolanu doszło do wielu zmian. Chińscy inwestorzy nie uporali się z zadaniem prowadzenia klubu po tym jak wykupili go od Silvio Berlusconiego i ze względu na wcześniejsze pożyczki „Rossoneri” trafili w ręce amerykańskiego funduszu hedgingowego. Choć ten już nieco spokojnie stara się wprowadzać zmiany w drużynie, efektów jak na razie nie widać, na co uwagę zwraca sam Berlusconi.

- Chciałem obejrzeć ten mecz w telewizji, ale po krótkim czasie styl gry Milanu strasznie mnie rozczarował - powiedział ekscentryczny działacz na temat ostatnich derbów Mediolanu. Jego były klub uległ Interowi 0:2.

Berlusconi twierdzi, że nie jest zbyt przekonany co do pracy Marco Giampaolo w roli trenera, choć dziennikarze „Calcio Mercato” przypomnieli mu, iż jego bliski współpracownik Adriano Galliani już wcześniej chciał go sprowadzić na San Siro.

- Galliani już chciał Giampaolo? W takim razie to wszystko jego wina! My nikomu nie doradzaliśmy, Milan go wybrał i wszystkim wydawało się, że jest dobrym trenerem. Nigdy go nie spotkałem, więc trudno mi ocenić.

Na koniec były premier Włoch został poproszony o ocenę pracy Paolo Maldiniego i Zvonimira Bobana. Obaj niegdyś byli gwiazdami w zespole budowanym przez Berlusconiego, a teraz pełnią rolę dyrektorów w nowym zarządzie. 82-latek w wymowny sposób dał jednak do zrozumienia, że byli piłkarze niezbyt radzą sobie z nowymi zadaniami.

- Boban i Maldini w roli dyrektorów? Następne pytanie... Powiedzmy tylko, że kibicowałem im, gdy byli jeszcze piłkarzami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy