Bijatyka reprezentantów Ukrainy na zakończenie hitowego starcia [WIDEO]

Bijatyka reprezentantów Ukrainy na zakończenie hitowego starcia [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

W meczu na szczycie ukraińskiej ligi pomiędzy Szachtarem Donieck a Dynamem Kijów doszło do regularnej bijatyki z udziałem reprezentantów naszego grupowego rywala na Euro 2016.

Już przed pojedynkiem obu ekip było wiadomo, że po mistrzowski tytuł po raz drugi z rzędu sięgnie drużyna z Kijowa, dlatego też Dynamo przystępowało do tego spotkania z większym luzem i pewnością siebie. Niestety dla nich nie przełożyło się to na ich grę, co skrzętnie wykorzystał Szachtar i bez problemów dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Zapewne ten mecz nie przeszedłby do historii i nie mówiłoby się o nim długo, gdyby nie sytuacja, która miała miejsce po trafieniu Eduardo w 78. minucie. Po bramce strzelonej przez reprezentanta Chorwacji do sektora gości podbiegł Taras Stepanenko i zaczął eksponować herb swojego klubu. Takie zachowanie 26-latka nie spodobało się zawodnikom Dynama, a w szczególności jego reprezentacyjnemu koledze - Andrijowi Jarmołence, który kopnął swojego przeciwnika. W tym momencie na boisku rozpoczęła się regularna bijatyka pomiędzy graczami obu zespołów. Sędziowie spokojnie przyglądali się całemu wydarzeniu i po jego wygaszeniu wyrzucili z placu gry Stepanenkę, Jarmołenkę oraz rezerwowego Kuczera z Szachtara.

Wiele wskazuje na to, że ta bójka będzie miała swoje dalsze konsekwencje i to nie tylko dyscyplinarne, a to dlatego, że Stepanenko mieszka obecnie w Kijowie i jego życiu może zagrażać niebezpieczeństwo ze strony fanatycznych sympatyków Dynama.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy