Bilić: Z Carrollem w składzie czuję się jak Forrest Gump!

Bilić: Z Carrollem w składzie czuję się jak Forrest Gump!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Menedżer West Hamu, Slaven Bilić, przyznał, że problemy zdrowotne Andy'ego Carrolla przysparzają mu sporo dylematów.

Anglik dopiero niedawno wrócił do treningów po kilkumiesięcznej kontuzji kolana. Teraz zawodnik zdaje się powoli wracać do zdrowia i w tym miesiącu zagrał już w trzech spotkaniach ligowych - z Arsenalem, któremu strzelił bramkę, Liverpoolem i Burnley, w którym wyszedł już w pierwszym składzie. Przed meczem z Hull Bilicia czekał kolejny trudny dylemat, czy wystawić napastnika w drugim meczu w ciągu kilku dni.

- Przychodzi taki czas, kiedy widać, że wszystko z nim w porządku, prezentuje się dobrze na treningach. Po prostu musisz go wystawić. Można powiedzieć, że czuję się niczym Forrest Gump w słynnej scenie z pudełkiem czekolady. Nigdy nie wiesz, na co trafisz, dopóki nie otworzysz pudełka, jednak w przypadku Andy'ego można być pewnym, że zawsze trafisz na wielką determinację - powiedział przed meczem menedżer "Młotów".

- Lubię intensywne treningi, żeby zespół przygotował się na trudy meczów. W pierwszym tygodniu po powrocie Andy trenował dokładnie tak jak reszta, zupełnie jakby ostatni trening odbył dzień wcześniej. To właśnie pokazuje, jak on gra.

Ostatecznie, mimo wątpliwości, Bilić postanowił wystawić Carrolla w pierwszym składzie na mecz z Hull.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy