Blackburn nie wykupi Sandomierskiego. Polak wróci do Belgii

Blackburn nie wykupi Sandomierskiego. Polak wróci do Belgii
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Clicklancashire

Grzegorz Sandomierski po zakończeniu obecnego sezonu wróci do belgijskiego KRC Genk. Blackburn Rovers, gdzie na zasadzie wypożyczenia występował Polak, nie zdecyduje się na wykup byłego gracza Jagiellonii.

W umowie pomiędzy stroną belgijską, a angielskim Blackburn widniał zapis o możliwym wykupie Polaka przez zespół z Championship za milion funtów. Brytyjczycy postanowili nie skorzystać z możliwości zatrudnienia polskiego bramkarza na stałe, przez co Sandomierski w przyszłym sezonie ponownie będzie graczem Genk. 

Polak na zapleczu Premier League wystąpił w 8 spotkaniach, w których przepuścił 12 bramek. Zaliczył również 9 spotkań w drużynie U-21.

Anglicy zamiast Polaka zdecydowali się na zatrudnienie byłego bramkarza Portsmouth, Simona Eastwooda. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy