Blackburn nie wykupi Sandomierskiego. Polak wróci do Belgii

Blackburn nie wykupi Sandomierskiego. Polak wróci do Belgii
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Clicklancashire

Grzegorz Sandomierski po zakończeniu obecnego sezonu wróci do belgijskiego KRC Genk. Blackburn Rovers, gdzie na zasadzie wypożyczenia występował Polak, nie zdecyduje się na wykup byłego gracza Jagiellonii.

W umowie pomiędzy stroną belgijską, a angielskim Blackburn widniał zapis o możliwym wykupie Polaka przez zespół z Championship za milion funtów. Brytyjczycy postanowili nie skorzystać z możliwości zatrudnienia polskiego bramkarza na stałe, przez co Sandomierski w przyszłym sezonie ponownie będzie graczem Genk. 

Polak na zapleczu Premier League wystąpił w 8 spotkaniach, w których przepuścił 12 bramek. Zaliczył również 9 spotkań w drużynie U-21.

Anglicy zamiast Polaka zdecydowali się na zatrudnienie byłego bramkarza Portsmouth, Simona Eastwooda. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy